Kokku osales kõikidel etappidel 231 jooksusõpra. 81 jooksusõpra osalesid vähemalt kolmel etapil ning nendest 52 osalesid kõikidel tervisejooksudel. Täname Täname kõiki toetajaid ja abistajaid - Trives , Premium7 , OÜ Ravikäsi , Artist Siseraadiod OÜ , Tõnis Jürimäe , Aarne Mullonen , Gabriel Mälton , Karl-Taaniel Vähi , Kristjan Mägi , Markus Tammeorg , Karro Soosaar , Kristofer Saar , Kaspar Viin jt. Auhinnad Peaauhinna pulsikella Polari M430 võitis see kord Marjut Tannis Spordimasaaši võitsid endale Maris Aavik ja Reigo Amor Spordikotid saavad endale Anne Välja , Kristiina Kõiv , Eimy Siimpere Võitjatega võetakse ühendust järgmise nädala jooksul.

Trives Kambja tervisejooksud 2017

10 km võistlusjooksu I etapp 27.06.2017 Kambja terviseradadel
VANUSEKLASS NUMBER NIMI AEG  
30+N 1 MARIKA KOPLIMÄGI 00:51:26  
30+M 2 VEIKO RANDARU 00:51:27  
U30M 3 KAAREL PIIP 00:38:41  
30+M 4 PRIIT OIDRAM 00:40:16  
U30M 5 RASMUS PIND 00:38:59  
30+M 7 ALLAR KIVIL 00:40:18  
30+N 8 HELERI KIVIL 00:46:20  
30+M 9 AIGAR KÄRGENBERG 00:49:45  
30+M 10 MARGO PARTS 00:45:16  
30+M 11 JAAN VÕSU 00:53:19  
30+M 12 PRIIT PÕLLUSTE 01:01:37  
30+M 13 TANEL TÄHESTE 00:48:02  
30+M 14 AHTO RÄHN 00:43:55  
30+M 15 ALAR RÄHN 00:35:46 DSQ ( EI LÄBIND TERVET RADA)
U30N 16 KRISTINA KÕIV 00:54:55  
U30M 17 HEIKKI ZEIGO 00:54:56  
30+M 18 RAIKO MAREMÄE 00:47:45  
30+N 19 ELIN ILVES 00:49:14  
30+N 20 EVELIN PELLENEN 00:56:32  
30+N 21 ULVI LOND 01:00:47  
30+M 22 INDREK ROOS 00:41:50  
30+N 23 TIINA ROOS 00:53:33  
U30M 24 JAAK JOONAS KELDOJA 00:38:27  
30+N 25 HELLE HALLIK 01:01:45  
30+M 26 MARGUS LAANEMÄE 00:47:48  
U30M 27 MARTIN KOOR 00:53:31  
30+M 28 URMAS KOOR 00:48:44  
U30M 29 NORBERT METSARE 00:54:54  
U30M 30 JOOSEP MÖLDER 00:44:24  
U30N 31 CRIS EKHOLM 00:52:44  
30+N 32 HELI EKHOLM 01:10:48  
30+M 33 ERKI MÕISA 00:52:58  
30+N 34 MERIKE NÄKK 01:02:26  
30+N 35 TRIINU TOOMLA 01:02:26  
30+M 36 GUNNAR TARBE 00:52:32  
30+N 37 MARIKA KISAND 01:04:34  
U30M 38 LAURITS PUUST 00:48:35  
U30M 39 ROMET KÄÄMER 00:47:55  
30+M 40 KALMER MÄGI 00:54:31  
30+N 41 TRIIN MARTINSON 01:23:59  
30+N 42 HELGI PÄRN 01:23:59  
30+M 43 REIN ODER 00:43:55  
U30M 44 JAN SAMUEL VOGELAINEN 00:55:40  
U30M 45 REIGO AMOR 00:54:56  

U 30 M

NUMBER NIMI AEG
3 KAAREL PIIP 00:38:41
5 RASMUS PIND 00:38:59
17 HEIKKI ZEIGO 00:54:56
24 JAAK JOONAS KELDOJA 00:38:27
27 MARTIN KOOR 00:53:31
29 NORBERT METSARE 00:54:54
30 JOOSEP MÖLDER 00:44:24
38 LAURITS PUUST 00:48:35
39 ROMET KÄÄMER 00:47:55
44 JAN SAMUEL VOGELAINEN 00:55:40
45 REIGO AMOR 00:54:56

U 30 N

NUMBER NIMI AEG
16 KRISTINA KÕIV 00:54:55
31 CRIS EKHOLM 00:52:44

30+ M

NUMBER NIMI AEG  
2 VEIKO RANDARU 51:27:00  
4 PRIIT OIDRAM 40:16:00  
7 ALLAR KIVIL 40:18:00  
9 AIGAR KÄRGENBERG 49:45:00  
10 MARGO PARTS 45:16:00  
11 JAAN VÕSU 53:19:00  
12 PRIIT PÕLLUSTE 01:01:37.00  
13 TANEL TÄHESTE 48:02:00  
14 AHTO RÄHN 43:55:00  
15 ALAR RÄHN 35:46:00 DSQ ( EI LÄBIND TERVET RADA)
18 RAIKO MAREMÄE 47:45:00  
22 INDREK ROOS 41:50:00  
26 MARGUS LAANEMÄE 47:48:00  
28 URMAS KOOR 48:44:00  
33 ERKI MÕISA 52:58:00  
36 GUNNAR TARBE 52:32:00  
40 KALMER MÄGI 54:31:00  
43 REIN ODER 43:55:00  

30+ N

Number NIMI AEG
1 MARIKA KOPLIMÄGI 51:26:00
8 HELERI KIVIL 46:20:00
19 ELIN ILVES 49:14:00
20 EVELIN PELLENEN 56:32:00
21 ULVI LOND 01:00:47.00
23 TIINA ROOS 53:33.00
25 HELLE HALLIK 01:01:45.00
32 HELI EKHOLM 01:10:48.00
34 MERIKE NÄKK 01:02:26.00
35 TRIIN TOOMLA 01:02:26.00
37 MARIKA KISAND 01:04:34.00
41 TRIIN MARTINSON 01:23:59.00
42 HELGI PÄRN 01:23:59.00